Drodzy Przyjaciele i Rodzinko...
Postanowiliśmy stworzyć swojego "bloga", aby podzielić się z Wami tym co przeżyliśmy i zobaczyliśmy. Chcemy być blisko Was pomimo dzielących nas odległości. Większość zdjęć jest zrobiona przez nas. Niektóre pożyczyliśmy. Za co dziękujemy bardzo ich autorom:).
Komentarze mile widziane. Blog działa od stycznia 2006.
A&M

20.10.2006

Terranera

W połowie października 2006 odwiedziliśmy naszego przyjaciela Księdza Witolda Gawliszyna w jego parafii we Włoszech, nidaleko Rzymu w miejscowości Terranera.

Przed plebanią razem z księdzem Witoldem.Ala przed plebanią... a w tle Apeniny :-)Piękne wąskie uliczki...Kapliczka i ogromna równina na wysokości 1277m n.p.m.......a ja metr wyżej :-)Znaleźliśmy kilka szczeniaczków które miały gniazdo przy drodze... milutkie takie:-)I co by tu teraz zwiedzić?? może w prawo??......a może w lewo??Ja i Apeniny.i pieski...Przepiękny bardzo stary kościół.A to cmentarz, piętrowy, cale trumny są wkladane do kamiennych grobowców.Ten kamień niedaleko w Rocca di Mezzo (k./ Terranery)...być może był inspiracją dla Michala Aniola, kiedy tworzyl kopułę Bazyliki Św. Piotra w Rzymie ;)

1 komentarz:

bakuna2@wp.pl pisze...

ja tez byłam w Terranera ale w 2003miłe wspomnienia... z wakacji. Urocze miejsce..