Drodzy Przyjaciele i Rodzinko...
Postanowiliśmy stworzyć swojego "bloga", aby podzielić się z Wami tym co przeżyliśmy i zobaczyliśmy. Chcemy być blisko Was pomimo dzielących nas odległości. Większość zdjęć jest zrobiona przez nas. Niektóre pożyczyliśmy. Za co dziękujemy bardzo ich autorom:).
Komentarze mile widziane. Blog działa od stycznia 2006.
A&M

02.03.2008

Wiosna...

"Dzisiaj rano niespodzianie zapukała do mych drzwi
Wcześniej niż oczekiwałem przyszły te cieplejsze dni
Zdjąłem z niej zmoknięte palto, posadziłem vis a vis
Zapachniało, zajaśniało wiosna, ach to ty
Wiosna, wiosna, wiosna, ach to ty"
/M. Grechuta/

3 komentarze:

Joa Michu + Marianka z Martusią pisze...

Ale fajnie! :)
U nas też wiosennie, chociaż prawdziwej eksplozji jeszcze nie ma (cisza przed burzą).
Pozdrawiamy! :)

Estera pisze...

Witam. Trafiłam na wasz blog całkiem przypadkowo, jednakze bardzo pilnie poszukuje wiadomości na temat konia, na którym jak widzialam jeździliscie w Sominach :) Klacz nazywa sie Neska, jeździlam na niej długi czas, kiedy stała w prywatnej stajni koło Słupska, teraz jednak nie wiem co sie z nią dzieje, tylko tyle ze stoi w tym ośrodku.
Licze na jakąś pomoc! Chociaz malą informacje albo zdjecie.. Pozdrawiam serdecznie!!

Alicja i Mariusz pisze...

Witaj Estera! Miło nam, że trafiłaś na naszego bloga. Faktycznie w zeszłym roku, w czerwcu byliśmy w Sominach i jeździliśmy na Nesce:))). Nie wiemy jednak co się z nią teraz dzieje:(. Jedyne co mogę Ci zaproponować to zadzwonić do Ośrodka, w którym byliśmy. Wszystkie dane znajdziesz na www.kaszubskibor.pl lub zadzwoń pod nr 601-32-83-82 (nr kontaktowy, ogólnodostępny). Jeśli chciałabyś jakieś zdjęcie Neski (mam tylko jedno bez nas na grzbiecie:) i tylko głowy-łba), to napisz na maila podanego w blogu to Ci je podeślę. Powodzenia w poszukiwaniu!!! Pozdrawiamy